dla niesłyszących

mdk swinoujscie logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Zbliża się niepowtarzalna chwila – kolejna edycja koncertu "Siła dojrzałości",  tym razem pod nazwą "W karnawałowym nastroju". AnMar oraz MDK Świnoujście mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników muzyki do Sali Teatralnej przy ul. Matejki 11, 17 lutego o godzinie 18:00 na wyjątkową odsłonę tego niezwykłego projektu.

Warto już teraz zaznaczyć datę w kalendarzu, bo wieczór obfitować będzie w artystyczne doznania. Podczas koncertu artyści seniorzy i nie tylko przeniosą nas w magiczny świat karnawałowych rytmów. Niech muzyka zatańczy w sercach wszystkich obecnych, a wspólne śpiewanie stworzy niezapomnianą atmosferę.

Oprócz muzycznego doświadczenia, spodziewajcie się również energetycznych pokazów tanecznych, które dodadzą wyjątkowego koloru tej muzycznej uczty. Wydarzenie to nie byłoby możliwe bez wsparcia Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu, Salonu Mody Venus oraz sklepów z zabawkami Duet w Świnoujściu. Dziękujemy serdecznie za wasze zaangażowanie!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów dołączenia do naszej muzycznej rodziny. Wstęp wolny – bądźcie z nami, aby razem celebrować radość muzyki i karnawałowego szaleństwa!

Newsletter - Bądź na bieżąco!

Akceptuję warunki Polityka prywatności
Edytuj
MDK Świnoujście
Zobacz także
Konwersja cyfrowa domów kultury
Programy unijne
Markowy festiwal
Port Szczecin-Świnoujście
Trzy Wyspy