Piknik w dzielnicy Warszów już w tę sobotę 7 września! Najlepsza impreza familijna na koniec wakacji. Zaczynamy już o godz. 16.00, a zabawa potrwa do godz. 22.00!

Zapraszamy na plac Piracka Przygoda przy ul. Sosnowej 18

Piknik na zakończenie lata tradycyjnie zamyka letni sezon wydarzeń w plenerze. Jak zawsze nie zabraknie atrakcji i animacji dla dzieci, koncertów i pokazów tanecznych. Gościem specjalnym będzie Zespół WANDA i BANDA

Przez cały czas będzie też działać strefa gastronomiczna oraz strefa dmuchańców.

Sponsorem wydarzenia jest GAZ-SYSTEM

GAZ-SYSTEM jest spółką o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i bezpieczeństwa energetycznego kraju. Zarządza prawie 12 tys. km gazociągów przesyłowych i jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu oraz gazociągu Baltic Pipe. Od kilku lat konsekwentnie działa w celu dywersyfikacji źródeł i kierunków dostaw gazu do Polski, aby mieć niezależność gazową i stworzyć perspektywy rozwoju rynku gazu w regionie. GAZ-SYSTEM zapewnia ciągłość zasilania odbiorców dzięki m.in. rozbudowie Terminalu LNG (w ramach której powstaje nowy zbiornik na skroplony gaz ziemny oraz nowe nabrzeże statkowe).

GAZ-SYSTEM jest odpowiedzialnym inwestorem i dobrym sąsiadem dla społeczności lokalnych. Jako sponsor wydarzeń kulturalnych i obiektów zabytkowych, takich jak Latarnia Morska, Podziemne Miasto czy Muzeum Obrony Wybrzeża - Fort Gerharda w Świnoujściu, ma wpływ na zachowanie dla pokoleń historii naszego kraju. Spółka aktywnie angażuje się w liczne działania prospołeczne, finansuje projekty z zakresu kultury, sztuki i ochrony środowiska naturalnego a także bezpieczeństwa w całej Polsce. Działalność charytatywna obejmuje także programy edukacyjne, zakup sprzętu multimedialnego dla szkół i jednostek ochotniczej straży pożarnej. Szkoły techniczne objęte patronatem GAZ-SYSTEM otrzymują doposażenie pracowni dydaktycznych i możliwość praktyk zawodowych w spółce. Priorytetem spółki jest budowanie dobrych relacji z otoczeniem społecznym i gospodarczym.