dla niesłyszących

mdk swinoujscie logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Decyzją organizatorów, koncert został odwołany.

Ponadczasowe utwory, które znają wszyscy. Osiecka, Demarczyk, Młynarski, Grechuta. Wielcy mistrzowie kompozycji i słowa w nowych interpretacjach – z jednej strony pełnych szacunku klasyce, z drugich, niezwykle świeżych i nowoczesnych. „Ocalić od zapomnienia” to niezwykły spektakl muzyczny, dzięki któremu zatracicie się świecie pełnym ponadczasowych piosenek, które mimo wieku, wciąż zachwycają! To wszystko już 3 grudnia w Miejskim Domu Kultury.

W roli głównej niezwykle utalentowany Kamil Franczak, wokalista i songwriter, uczestnik wielu polskich festiwali i telewizyjnych show. Kamil był częstym gościem na festivalu Grechuty w Świnoujściu jako laureat i gość a kilku lat na co dzień związany z Teatrem Rozrywki w Chorzowie oraz Teatrem Roma w Warszawie. Jego występy w Teatrze są zawsze wysoko oceniane przez publiczność.

https://www.youtube.com/watch?v=e59kGMU2lMc

Twórcą aranży i kierownikiem muzycznym jest Mateusz Szmigel grający również na gitarze basowej w akompaniującym zespole.
Wejd
ź w idealny świat mistrzów polskiej piosenki!

Bilety:
https://www.biletomat.pl/bilety/zamowienie/ocalic-od-zapomnienia-swinoujscie-14566/?event=ocalic-od-zapomnienia-swinoujscie-14566&step=1

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/106833/%C5%9Awinouj%C5%9Bcie/Ocali%C4%87+od+zapomnienia/

Uwaga - bilety zakupione na 14 października zachowują ważność na ten koncert!

Newsletter - Bądź na bieżąco!

Akceptuję warunki Polityka prywatności
Edytuj
MDK Świnoujście
Zobacz także
Konwersja cyfrowa domów kultury
Programy unijne
Markowy festiwal
Port Szczecin-Świnoujście
Trzy Wyspy