Wrześniowy koncert zespołu Sloggi złożonego z lokalnych artystów ze Świnoujścia oraz Szczecina będzie prawdziwą podróżą przez wiele gatunków muzycznych od bluesa po rap. Tego nie wolno przegapić!

Na wydarzenie zapraszamy 5 września o godzinie 19.00 do Parku Zdrojowego w Świnoujściu.

Sloggi to zespół złożony ze świnoujskich oraz szczecińskich muzyków. Każdy z innego świata, dzięki czemu wnieśli w tworzenie muzyki całe swoje doświadczenie zdobywane przez lata na przeróżnych scenach. Każdy z nich ma nie mały dorobek artystyczny.  Można było ich posłuchać w przeróżnych składach i stylach, na festiwalach, w radiu Szczecin, w programie telewizyjnym "Szansa na sukces",  na dużych scenach i tych mniejszych, klubowych.

Na wokalu znany Świnoujski muzyk - Patryk Jamroz oraz dziewczyna o elektryzujacym głosie -  Natalia Tuszyńska wspólnie zabierają słuchaczy w muzyczną podróż po najbardziej znanych utworach muzyki światowej jak i tych bardziej awangardowych. Poruszają się w takich gatunkach jak blues, rock, soul, reggae, rap, wprowadzając słuchaczy w pełen przeróżnych emocji nastrój. Pomimo dość krótkiego stażu w tym składzie, muzyka którą razem tworzą zachwyci nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.