Zapraszamy do amfiteatru w Świnoujściu na letni koncert muzyki klasycznej z najsłynniejszymi  ariami operowymi i operetkowymi oraz hitami musicalowymi. Sobota, 6 lipca, godz. 20.00. Darmowe wejściówki do odbioru w kasach MDK!

To kolejna edycja Letniego Festiwalu Operowego. Soliści i Orkiestra Opery na Zamku pod batutą maestro Vladimira Kiradjieva zabiorą Państwa w niezapomnianą podróż przez różne gatunki muzyki klasycznej – od tych poważniejszych, po bardziej lekkie i z nutą humoru.

W ciepły lipcowy wieczór przeniesiecie się Państwo w epokę Straussa, Lehára i Pucciniego, o których niejedną anegdotę opowie prowadzący koncert – Andrzej Wątorski.

W repertuarze melodie zarówno sentymentalne jak i pełne energii, które porywają z miejsc. Wszystkie znakomicie wpisują się w wakacyjny wypoczynek, nadmorską scenerię i odprężający nastrój. Dobra zabawa i piękne muzyczne chwile gwarantowane!

Zapraszamy!

Wejściówki na koncert dostępne w kasie MDK (pon.-pt. 8.00-14.00) oraz w Galerii Art (wt.-so. 12.00-18.00, od 2 lipca).

lof plakat www