Miejski Dom Kultury w Świnoujściu - Muszla koncertowa

Strona główna » Muszla koncertowa

Muszla Koncertowa - Promenada 

adres: ul. Chopina 30,  72-600 Świnoujście, e-mail: amfiteatr@mdk.swinoujscie.pl

Kierownik Amfiteatru Tadeusz Sura, tel. kom. 502 492 725, 91-888-50-42
Sekcja Organizacji Imprez MDK: Katarzyna Gawle, Robert Miecznik

tel: 91/327-87-64,  fax: 91/321-59-49                OFERTA NAJMU MUSZLI

   

 

Muzyczna Muszla - już wkrótce program artystyczny na sezon letni 2015. 

 

MAJÓWKA 2013

Najdłuższy weekend w roku - Majówka 2013 w Świnoujściu przygotowany przez Miejski Dom Kultury, upłynął pod znakiem konkursów, animacji, zabaw dla dzieci, występów solistów i zespołów muzycznych, chórów, orkiestry dętej ze Szwecji, pokazu mody (kolekcja Piotra Popiołka), konceru Jarka Kozidraka .To tylko kilka z wielu wydarzeń, jakie miały miejsce w czasie majówki w muszli koncertowej. Majówka 2013 w Świnoujściu rozpoczyna cykl imprez, które będą odbywać się w muszli koncertowej w sezonie letnim.

 

 

Sylwester miejski 2012

     

Chór gospel i chór szantowy z Niemiec

13 i 15 września wystapiły gościnnie chóry z Niemiec: 13 września koncertował chór gospel natomiast 15 września chór szantowy z Iserlohn. Oba wydarzenia zgromadziły bardzo liczną publiczność, mimo niezbyt sprzyjającej aury.

     

 

Marżonetki MIRAŻ

              25 sierpnia w sobotni wieczór wystąpiła grupa taneczna Marżonetki MIRAŻ z Wroneckiego Ośrodka Kultury

     

"Brunetki, blondynki...i inne" Chwaty i Kantylena w Muszli

                                          29 lipca publiczność miała przyjemność obejżeć i wysłuchać koncert pt. " Brunetki, blondynki.... i nne" w wykonaniu zespołu męskiego "Chwaty" i chóru "Kantylena" pod batutą Pani Barbary Okoń. Oprócz wyżej wymienionych wystąpił zaspół "Keja" z Filii MDK Warszów z repertuarem piosenek żeglarskich.

     

Keja na koncercie w Muszli

 27 lipca zaspół KEJA w piątkowy wieczór w świnoujskiej Muszli Koncertowej wykonał kilkanaście utworów szantowych, a świetnie reagująca publiczność bawiła się znakomicie podczas godzinnego koncertu.

  

 

Dzień Dziecka w Muszli Koncertowej

1 czerwca 2012 jak co roku w Muszli Koncertowej odbyła się barwna impreza zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. Tym razem dzieci bawiły się na Łajbie Piratów z Karaibów gdzie piraci a właściwie trzy piratki i pirat przygotowali super atrakcje, między innymi: pokaz lalek, kukieł, pacynek,  masek ,pirat tworzący mega bańki mydlane, pirat zwijający balonowe zwierzaki, pirat malujący dzieciom buzie. Oprócz tego dzieci tworzyły wspólne dzieło malarskie na ogromnym kartonie, brały udział w konkursach: przeciągania liny , skoków w workach itp. Zabawę urozmaicały występy zespołów tanecznych, wokalnych i solistów, dzieci mogły uczestniczyć w pokazach ratownictwa medycznego , brać udział w loterii. W czasie trwania zabawy przeprowadzono zbiórkę publiczną na rzecz Macieja Najduszyńskiego- chłopca chorego na mukowiscydozę.

        

Inauguracja sezonu 2012 w Muszli Koncertowej

W dniach 19- 20 maja w Muszli Koncertowej odbył się cykl imprez związanych z obchodami Juwenaliów Uniwersytetów Trzeciego Wieku Regionu Zachodniopomorskiego. W tym czasie sceną zawładnęły  zespoły taneczne, wokalne, chóry, soliści i kabarety reprezentujące siedem Uniwersytetów Trzeciego Wieku naszego regionu. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać i oklaskiwać wspaniałe występy naszych Senorów, którzy udowodnili, że w niczym nie ustępują młodym wykonawcom, potrafią z wielkim wdziękiem, werwą, humorem pokazać swoje umiejętności i talant. To była wspaniała imreza godna dalszej kontynuacji.

 

  

  

  

  

Więcej fotosów w zakładce "Galeria zdjęć"

 

Najbliższe imprezy

Kalendarz imprez MDK

Newsletter

Chcesz być “na bieżąco”? Aktualności w Twojej skrzynce

ŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujście