Strona główna » Mały Konkurs Recytatorski

Mały Konkurs Recytatorski

Mały Konkurs Recytatorski

ARA 2017

 

 

 

 

 

 

Publikujemy kolejność prezentacji podczas wojewódzkiego etapu Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się w najbliższy weekend (8-9.04) w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Prosimy o zapoznanie się poniższymi terminami przesłanymi przez Zamek.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

SOBOTA 8 kwietnia 2017 r.

KAT. I-III

cz. 1 – godz. 10:00-11:00

  1. Olszewska Maja

  2. Podworski Julian

  3. Przybycińska Kalina

  4. Przybyłek Kornel

  5. Radtke Nina

  6. Sakowski Piotr

  7. Sobczak Sara

  8. Szczap Maciej

  9. Szczepański Stanisław

cz. 2 – godz. 11:10-12:10

  1. Trąbiński Jan

  2. Trzmiel Jakub

  3. Usik Maja

  4. Walich Maria

  5. Wilk Lena

  6. Włodarczyk Maja

  7. Woropay-Hordziejewicz Lubomir

  8. Zawierucha Zuzanna

  9. Żminda Kaja

cz. 3 – godz. 12:20-13:20

  1. Brodzińska Lena

  2. Caban Anna

  3. Dubaj Maja

  4. Dróżdż Zofia

  5. Dzierża Mikołaj

  6. Klimczak Artur

  7. Kowalczyk Bartłomiej

  8. Maluszycka Gabriela

  9. Maślanka Róża

ogłoszenie wyników ok. godz. 14:00

KAT. IV-VI

cz. 1 – godz. 14:30-15:35

  1. Olejarz Julia

  2. Sieczka Jakub

  3. Stasiak Agata

  4. Tarczyńska Nel

  5. Wyrzykowska Matylda

  6. Zelwak Zofia

  7. Zielonka Kaja

  8. Żelech Lena

  9. Żołnierzów Jan

cz. 2 – godz. 15:45-16:50

  1. Bandosz Michał

  2. Cirocka Nawojka

  3. Filipczak Maja

  4. Firsiof Amelia

  5. Galiński Cezary

  6. Gawryszak Malwina

  7. Getman Maja

  8. Gubała Zuzanna

  9. Jabłońska Tatiana

cz. 3 – godz. 17:00-18:00

  1. Jacheć Martyna

  2. Kiełczewska Nadia

  3. Kondras Wiktoria

  4. Kowalczyk Julia

  5. Kowalewski Błażej

  6. Kraśniańska Zofia

  7. Łesyk Maciej

  8. Marczuk Agata

  9. Moszczuk Karol

ogłoszenie wyników ok. godz. 18:40

 

NIEDZIELA 9 kwietnia 2017 r.

KAT. GIM.

cz. 1 – godz. 10:00-11:00

  1. Pawłowska Wiktoria

  2. Prygiel Maciej

  3. Rozkrut Kinga

  4. Rybak Agata

  5. Sowiński Antoni

  6. Stołecka Maja

  7. Śniechowska Dominika

  8. Van der Moeren Iga

  9. Wilczewska Inez

  10. Wyrzykowska Dominika

cz. 2 – godz. 11:15-12:15

  1. Augustyniak Paulina

  2. Bekisz Małgorzata

  3. Bukowska Anna

  4. Cicholińska Roksana

  5. Ciszewski Bartosz

  6. Creutz Julia

  7. Darłak Maja

  8. Dąbrowska Maja

  9. Firsiof Konrad

cz. 3 – godz. 12:30-13:30

  1. Giżycka Julia

  2. Jazurkiewicz Gabriel

  3. Kasperek Amelia

  4. Klimek Nikola

  5. Kostrzewa Stanisław

  6. Kożuszek Małgorzata

  7. Maciejewska Maja

ogłoszenie wyników ok. godz. 14:30

Dodano: 05.04.2017

Najbliższe imprezy

Kalendarz imprez MDK

Newsletter

Chcesz być “na bieżąco”? Aktualności w Twojej skrzynce

ŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujście