Strona główna » Retro Pop Show

Retro Pop Show

Miejski Dom Kultury

Ten koncert Pracowni wokalno-artystycznej MDK pod kierunkiem Mariny Nikoriuk będzie jedyny w swoim rodzaju. Forma koncertowa została wzbogacona o koncepcję musicalu. Powstał w ten sposób niezwykły „twór” pt. Retro Pop Show. Tym razem chcemy udowodnić, że przeżyte chwile i stare płyty nie rdzewieją. Nigdy nie wiadomo, kiedy wypłyną z dalekiej przeszłości, by nałożyć się na to, czego słuchamy dziś.

Muzyczne nowości (piosenki m in. Lady Gagi, Rihanny, Justina Biebera czy Madonny) w estetyce vintage to menu, które zaserwuje w swojej restauracji Pracownia wokalno-artystyczna. Całości dopełnią ironiczne dialogi bazujące na filmach Woodyego Allen’a oraz układy taneczne, wprowadzając widza w klimat amerykańskiej restauracji z czasów prohibicji. Zapraszamy miłośników jazzu, swingu, be bopu ale również popu! 2 kwietnia (niedziela), godz. 18.00, sala teatralna MDK, ul. Matejki 11, wstęp wolny!

Wystąpią:

Dawid Bachryj