Strona główna » Laureaci ARA 2017

Laureaci ARA 2017

Miejski Dom Kultury

Dziś odbyły się przesłuchania w ramach eliminacji w 62 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim ARA 2017. Spośród kilkudziesięciu kandydatów wyłoniono czwórkę (z każdej kategorii po jednej osobie), która będzie nas reprezentować na kolejnym etapie w Szczecinie. W tym gronie znaleźli się Anna Caban (kat. I-III), Jakub Sieczka (kat. IV-VI), Anna Bukowska (kat. gimnazja) oraz Katarzyna Dominiak (Teatr jednego aktora).

Jury w składzie Krystyna Maksymowicz, Anna Kamińska-Szpachta, Aneta Kruk oraz Bartek Wutke postanowiło również nagrodzić wyróżnieniami najbardziej obiecujących uczestników. Są to: Szymon Olszar, Justyna Furmańczyk, Maria Kolanek, Anna Kaleta, Kajetan Bujnik, Dalia Przetacznik, Julita Osewska, Karolina Gnaś, Filip Mackiewicz, Marlena Jończyk, Paulina Krajewska. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dodano: 17.03.2017