Strona główna » Pisanka Wielkanocna 2017

Pisanka Wielkanocna 2017

MDK

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Świnoujściu. Wszystkich chętnych prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto na adres: Miejski Dom Kultury, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście nadeśle co najmniej jedną pisankę w formie wydmuszki wykonaną techniką dowolną. Nie będą oceniane prace płaskie, stroiki, prace wykonane z produktów spożywczych.

2. Oceniane będą tylko prace indywidualne.

3. Do nadesłanych prac należy dołączyć kartkę zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko wykonawcy, wiek, zawód, miejsce zamieszkania, numer telefonu. Prosimy o czytelne podanie powyższych informacji.

4. Prace będą oceniane przez Jury w różnych kategoriach wiekowych: kat. I – do 7 lat, kat. II – od 8 do 12 lat, kat. III – od 13 do 17 lat, kat. IV – dorośli.

5. Termin nadsyłania prac upływa 4 kwietnia 2017 r. (wtorek)

6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 9 kwietnia 2017 r. (Niedziela Palmowa)

7. Po ogłoszeniu wyników odbędzie się kiermasz pisanek trwających do 15 kwietnia w Galerii „Art” MDK w godz. 12.00 – 18.00

8. Organizatorzy nie zwracają prac nadesłanych na konkurs, nieodebrane nagrody będą wysyłane na koszt odbiorcy.

Dodano: 03.03.2017