Strona główna » Szach Mat

Szach Mat

Szach Mat

MDK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl "Szach Mat" Teatru Capitol w reżyserii Andrzeja Rozhina. Występują Anna Gornostaj, Jacek Kopczyński, Maciej Damięcki, Marek Siudym. 9 marca, godz. 18.00. Bilety w cenie 80 złotych do nabycia w kasie MDK, Wojska Polskiego 1/1, II piętro, pokój 317 oraz w Galerii Art, Wojska Polskiego 1/1. Zapraszamy.

Opowieść o starej przyjaźni, nowej fascynacji i drugiej młodości. Czy można zmienić zwyczaje starego żołnierza? Czy dokona tego atrakcyjna kobieta? Co na nową fascynację ojca powie jego syn?

Fred żyje od lat w poukładanym schemacie. We wtorki partia szachów z Walterem, oczywiście o tej samej porze. W środy wizyta syna Leonarda, z którym toczy ciągłe boje i stawia opór wszelkim jego propozycjom zmian niezdrowego życia. I do tego wszystkiego odwieczna walka z gosposiami.

Wszystkie zatrudnione przez syna kobiety, Fred wykańcza w ekspresowym tempie. Nie chce by ktokolwiek naruszał jego terytorium i wchodził z buciorami w jego życie. Jednak pewnego razu pojawia się gosposia, która wywraca jego życie o 180 stopni...

Dodano: 19.01.2017

Najbliższe imprezy

Kalendarz imprez MDK

Newsletter

Chcesz być “na bieżąco”? Aktualności w Twojej skrzynce

ŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujścieŚwinoujście